Велика Британія запровадить двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну.

Уряд Великої Британії вирішив запровадити двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну з-за кордону. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на ВВС.

Як повідомляється, з 8 червня в країні запровадять двотижневий карантин для усіх, хто прибуває в країну з-за кордону. Спершу про такі плани уряду повідомляли ЗМІ, тепер це рішення оголосила міністр внутрішніх справ Пріті Пател.

Ця вимога не буде поширюватися на дальнобійників, медиків, які задіяні у лікуванні хворих на коронавірус, та сезонних працівників у сфері сільського господарства.

Крім того, виключення діє також для тих, хто прибуває з Ірландії, Нормандських островів та острову Мен.

Всі інші категорії громадян повинні будуть заповнити онлайн-форму, у якій вказати інформацію про те, де вони будуть знаходитися на самоізоляції. Це може бути як помешкання родичів/друзів, так і готель. У разі відсутності такої можливості, можна відбути карантин у «закладах, організованих урядом» за власний рахунок. За цією адресою можуть прийти з перевіркою без попередження.

За незаповнення форми загрожує штраф у 100 фунтів стерлінгів, крім того, прикордонники можуть відмоити людині у в’їзді, якщо вона не є громадянином Британії.

За порушення самоізоляції в Англії будуть штрафувати на 1000 фунтів стерлінгів, а у разі повторних порушень – на більші суми.

Зазначається також, що Шотландія, Уельс та Північна Ірландія можуть вносити певні корективи до деталей застосування цього правила на своїй території. Рішення будуть переглядати кожні три тижні, оцінюючи на розвиток епідемічної ситуації.

В уряді заявили, що поки не йдеться про створення так званих «повітряних мостів» для туристів з країн з кращою епідемічною ситуацією, для яких зробили б виняток з правила про обов’язковий 14-денний карантин

Новини по темі

Апеляційний суд поновив на роботі керівницю управління майном Львівської міськради.

Апеляційний суд поновив на роботі керівницю управління майном Львівської міськради

Поліція розшукує за вбивство відомого кримінального авторитета Андрія Львівського.

Поліція розшукує за вбивство відомого кримінального авторитета Андрія Львівського

Донька найбагатшого львівського депутата незаконно отримала у власність два міські ринки.

Донька Козловського отримала у власність два львівські ринки

1 220

Польський перевізник FlixBus відновив сполучення з прикордонною Медикою.

Польський перевізник FlixBus відновив сполучення з прикордонною Медикою

Києво-Печерську лавру відкрили для відвідувачів після карантину.

Києво-Печерську лавру відкрили для відвідувачів після карантину

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie