Москалькова відмовилася повідомити Денісовій, куди етапували двох кримських татар.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова відмовилася повідомити, куди етапували двох кримських татар - Москалькова відмовилася повідомити Денісовій, куди етапували двох кримських татар

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова відмовилася повідомити, куди етапували двох кримських татар

Москалькова запевнила, що «стан братів Абдуллаєвих задовільний і вони перебувають у дорозі»

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова у відповідь на звернення Уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денісової відмовилася назвати місце перебування братів Абдуллаєвих, етапованих із СІЗО.

Відповідь Москалькова дала у Facebook.

Раніше повідомлялося, що Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової у зв'язку з етапуванням у невідомому напрямку засуджених у першій сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір» братів Узеїра і Теймура Абдуллаєвих.

«З приводу братів Абдуллаєвих повідомляю Вам, що їх направлено відбувати покарання за вироком суду в один з регіонів Російської Федерації. Відповідно до закону, до прибуття безпосередньо в колонію місце відбування покарання не розголошується. По прибуттю ув'язнений має право повідомити родичам про місце свого перебування», - йдеться в повідомленні.

Москалькова запевнила, що згідно з наявною у неї інформацією, «стан братів Абдуллаєвих задовільний і вони перебувають у дорозі».

Нагадаємо, Верховний суд Росії 24 грудня 2019 року змінив вирок фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» (перша сімферопольська група). Терміни ув'язнення для кримчан зменшили на 6 місяців.

Таким чином, Узеїр Абдуллаєв отримав 12 років і 6 місяців ув'язнення, Рустем Ісмаїлов – 13 років і 6 місяців, Еміль Джемаденов – 11 років і 6 місяців, Айдер Саледінов – 11 років і 6 місяців. Теймур Абдуллаєв після перегляду вироку отримав 16 років і 6 місяців колонії, при цьому для нього передбачений адмініністратівний нагляд строком на 1 рік і 4 місяці.

Південний окружний військовий суд російського Ростова-на-Дону виніс вирок фігурантам цієї справи у червні 2019 року.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цим вироком і закликало посилити санкційний тиск на Росію.

Новини по темі

Нардеп Гончаренко закликав мешканців Кубані згадати про свою незалежність.

Гончаренко пояснив, чому українцям важливо пам’ятати про Кубань

1 10

В России заявили, что есть только один способ выполнить Минские соглашения: «Брать Киев и принуждать к миру на Украине в привычном для наших отношений формате» .

Российский политический эксперт и востоковед с говорящей фамилией Сатановский считает, что уговорами от Киева будет тяжело чего-то добиться. По его словам, так было во все времена: "Пока их танками не пригладишь, никак не успокаиваются".

1 9

Аргентина подякувала Україні за згоду евакуювати її громадян з Уханя.

Аргентинці хочуть приєднатися до українців і виїхати з Уханя

Максим Колиба: Зброя – це все, що виконує функцію зброї.

Пам’ятаєте, що таке «гроші»? Саме поняття. Гроші – це все, що виконувати функцію грошей. Так ось те саме можна застосувати до зброї. Зброя – це все, що виконує функцію зброї. Тобто – вбиває, нищить, травмує, ранить, перешкоджає подальшій ефективно...

В Кремле назвали условие для нормандской встречи

Для проведения новой встречи в "нормандском" формате необходимо увидеть результаты предыдущих договоренностей, заявил замглавы МИД Александр Грушко на полях Мюнхенской конференции по безопасности.

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie