Вартість користування приватними вагонами на ринку значно менша, ніж в Укрзалізниці. УЗА.

 «Укрзалізниця» обрала не найкращий час для зміни правил вантажоперевезень, враховуючи економічну турбулентність на світових ринках через паніку, - Горбачов - Вартість користування приватними вагонами на ринку значно менша, ніж в Укрзалізниці, - президент УЗА

«Укрзалізниця» обрала не найкращий час для зміни правил вантажоперевезень, враховуючи економічну турбулентність на світових ринках через паніку, - Горбачов

Зростання вартості використання вагонів збільшить витрати вантажовідправника, що відповідно позначиться на зниженні доходу аграріїв, - Горбачов

У разі введення з 1 квітня Укрзалізницею нових правил вантажоперевезень, що передбачають різке підвищення вартості за використання вагонів, вантажовідправники можуть відмовитися від користування вагонами Укрзалізниці на користь приватних. Про це заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачов в коментарі інтернет-порталу Центр транспортних стратегій.

Президент УЗА повідомив, що пропонований «Укрзалізницею» новий Договір на надання послуг з організації вантажоперевезень по ж / д передбачає значне зростання для вантажовідправників вартості вагонів, які знаходяться під вантажними операціями.

«Сьогодні плата за користування вагонами під вантажними операціями стягується погодинна і перші дві доби плата досить незначна, а потім різко зростає. За новими правилами, плата за користування вагонами під час вантажних операцій зростає відразу до 1363 грн. (Сьогодні вона становить близько 105 грн на добу за зерновоз), а за дві доби вартість подвоюється і становить 2726 грн. Це накладається на те, що у кожного вантажовідправника різна ситуація - потрібна різна кількість часу на доставку вагонів під'їзними шляхами, а також різний час на завантаження або вивантаження зерновозів, враховуючи різний технічний і технологічний стан елеваторних і портових потужностей », - розповів Горбачов.

Він констатував, що таке зростання вартості використання вагонів збільшить витрати вантажовідправника, що відповідно позначиться на зниженні доходу аграріїв. У той же час Горбачов не виключив, що в зв'язку з цим вантажовідправники можуть відмовитися від послуг Укрзалізниці на користь приватних зерновозів, витрати на транспортування якими виявляться втричі нижче.

«На ринку зараз вартість користування приватними зерновозами втричі менша від тієї, яку хоче отримати Укрзалізниця. Така ситуація може призвести до того, що вантажовідправники почнуть відмовлятися від користування вагонами Укрзалізниці на користь приватних зерновозів, яких достатньо на ринку», - сказав Горбачов.

На його думку, «Укрзалізниця» обрала не найкращий час для зміни правил вантажоперевезень, враховуючи економічну турбулентність на світових ринках через паніку, пов'язану з розповсюдженням коронавируса і боротьбою на нафтовому ринку. І пропонує УЗ перенести введення в дію нової редакції Договору до 1 липня 2020 року.

«Це дозволить уникнути як негативного впливу ситуації з карантином і падіння економічних показників всіх учасників ринку, так і сприяти пошуку компромісу між залізницею і бізнесом - дозволить врахувати зауваження і пропозиції бізнесу в текст нового Договору», - пояснив Горбачов.

Нагадаємо, раніше Європейська бізнес Асоціація зробила заяву, де закликала Укрзалізницю відстрочити введення договору в дію до 1 червня 2020 року і знесли в нього відповідні правки.

«Після детального аналізу нового договору компанії прийшли до висновку, що багато положень потребують перегляду або більш детального опрацювання. А це неможливо зробити в строк, що залишився до моменту введення договору в дію», - заявили в ЕВА.

Новини по темі

Глава МОЗ розповів про зміну фінансування реформованої другої ланки медицини.

Міністр запевнив, що держава готова і технічно, і фінансово надавати обіцяні послуги

В Одеській області коронавірус підтвердили вже у 27 людей.

5 квітня діагноз підтвердили у мешканця Одеси 1963 року народження, його госпіталізовано до інфекційної лікарні

Туреччина пропустила українські вантажівки через кордон.

Перетин відбувається у порядку черги, більшість транспортних засобів перетнули кордон та мають можливість закінчити перевезення

У Сінгапурі близько 20 тисяч трудових мігрантів помістили на карантин.

Трудові мігранти становлять значну частину робочої сили у Сінгапурі

2

Пожежа на Хрещатику: «Укртелеком» відновив роботу інтернету в трьох районах Києва.

Компанії залишається відновити інтернет і телефонію в районі пожежі на Європейській площі та Майдані Незалежності

1

Кто же хам?

Киевская Русь Чат

КУДА ПРОПАЛ ЛУГАНСКИЙ?!

Андрей Луганский

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie