Ще 237 медичних працівників Львова отримають по 10 тис.

Мерія Львова фінансово підтримає медичних працівників, які борються з коронавірусом, а також тих, хто захворів на Covid-19. Зараз ще 237 медпрацівників Львова отримають від міста по 10 тис. грн кожен. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

На матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн можуть розоаховувати: чотири лаборанти Військово-медичного клінічного центру Західного регіону і 10 лаборантів Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, які проводять ПЛР-дослідження, 223 медичні працівники 8-ї міської клінічної лікарні Львова, яка надає допомогу хворим з пневмонією та підозрою на коронавірусну інфекцію,йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Львові з міського бюджету виплачують медпрацівникам, які працюють з хворими на коронавірус, проводять лабораторні дослідження (і лікарям, і медсестрам, і санітаркам, і лаборантам) виплачують допомогу по 10 тис грн. А тим, хто захворів на коронавірусну інфекцію – 20 тис. грн.

Раніше фінансову допомогу у розмірі 10 тис. грн отримали 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, 8 лаборантів Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та 45 працівників 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева. А 20 тис. грн – 27 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію,надаючи допомогу хворим. Загалом на ці виплати мерія Львова уже скерувала 3,7 млн грн.

Новини по темі

Українців можуть зобов’язати носити вночі одяг зі світловідбивачами.

Українців можуть зобов’язати носити вночі одяг зі світловідбивачами

У Львові водій комунального автобуса силою виштовхав з салону пенсіонерку .

У Львові водій комунального автобуса силою виштовхав з салону пенсіонерку

У Львові запрацював кабінет освідчення водіїв на стан сп'яніння.

У Львові запрацював кабінет освідчення водіїв на стан сп'яніння

За добу на біопротез для 17-річної Марії Ковальової зібрали майже 200 тис.

За добу на біопротез для 17-річної Марії Ковальової зібрали майже 200 тис. грн

Уряд запровадить гарантований мінімальний дохід для малозабезпечених українців.

Уряд запровадить гарантований мінімальний дохід для малозабезпечених українців

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie