Google випустив програми для боротьби із залежністю від смартфонів.

Про це повідомляє The Verge,передає УКРІНФОРМ.

"Google запустив три нові експериментальні програми, які допоможуть вам менше використовувати свій телефон", - йдеться в повідомленні.

Проєкт Google під назвою "Цифрове благополуччя" покликаний допомогти сучасним користувачам контролювати цифрову залежність і час, який вони проводять за гаджетами.

Цього разу Google створила три нові програми.

Додаток Envelope (Конверт - англ.) дозволяє користувачеві створити і роздрукувати на папері конверт, розміром зі звичайний смартфон. Цей конвертик дозволить користуватися тільки базовими функціями телефону, наприклад, зробити дзвінок або дізнатися котра година. Поки що він доступний тільки для телефонів моделі Pixel 3a.

Додатки Activity Bubbles і Screen Stopwatch - "живі" шпалери, які показують, скільки часу за день користувач провів за телефоном.

Нагадаємо, що Google поступово протягом двох років припинить підтримку сторонніх cookie у браузері Google Chrome, які відстежуютб користувачів.

Новини по темі

Евгений Карпенко: Фантастика и жизнь, или Пилот Пиркс на Луне.

У Станислава Лема в серии рассказов о пилоте Пирксе есть чудесная повесть «Ананке», вышедшая в печать в 71-м году . Кто не читал- советую почитать, а кто подзабыл- напомню. Там на Марс садится новый корабль, и, в момент посадки переклинивает мозг ...

Українці знайшли безкоштовну альтернативу закодованого ТВ.

Тритижневий період кодування супутникового сигналу показав, що більшість українців віддають перевагу безкоштовному телебаченню. Як повідомляє ubr.ua, українські медіа-групи 1 + 1 media, StarLightMedia, Inter Media Group і «Медіа Група Україна» зак...

Huawei P40 и P40 Pro: известна дата анонса смартфонов.

Сегодня компания Huawei провела крупную презентацию в Барселоне, в ходе которой назвали дату анонса флагманов Huawei P40 и P40 Pro.

Новая версия гибкого смартфона: представлен Huawei Mate Xs.

Китайская корпорация Huawei провела в Барселоне виртуальную пресс-конференцию, во время которой презентовали новую версию гибкого смартфона Huawei Mate Xs.

Українська антарктична станція «Академік Вернадський» опинилася в малиновому снігу.

Навколо української антарктичної станції “Академік Вернадський” з’явився малиновий сніг. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України. Відзначається, що такий окрас сніг отримав завдяки мікроскопічним сніговим водоростям. Укра...

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie