Бізнес «по-білому» : підприємці готуються до змін

Волинських підприємців готують до змін. Через рік наберуть чинності нові закони, які мають вивести бізнес з тіні. Одне із нововведень - обов'язкове використання так званого РРО: реєстратора розрахункових операцій. Це можуть бути як касові апарати, так і звичайний смартфон чи планшет зі спеціальним додатком.

Застосування РРО стає обов'язковим, якщо місячний дохід бізнесу перевищує мільйон гривень. Також необхідність використання касових апаратів залежить від виду діяльності підприємця.

Запрацює і механізм "кешбек". Тепер покупці зможуть скаржитися на видані їм чеки з порушеннями, якщо сума покупки понад 850 гривень. Подати скаргу можна буде лише через власний електронний кабінет платника податків. Підприємці кажуть зміни корисні, однак ще є чимало питань.

Усе ж кажуть, саме ці нововведення допоможуть захистити легальний бізнес від недобросовісної конкуренції та зроблять прозорими усі розрахунки. Такі зустрічі для місцевих підприємців проводитимуть надалі.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie