Корейське мистецтво: чемпіонат із тхеквондо в Луцьку.

Білі кімоно та команди корейською – у Луцьку відбувся чемпіонат із тхеквондо. Окрім волинської збірної, були і спортсмени із Рівного. Учасники змагалися у трьох різних дисциплінах тхеквондо.

Комплекс прийомів, що виконуються в логічно обґрунтованій послідовності в карате називається "ката". А в тхеквондо - Туль. Тут учень імітує поєдинок з кількома суперниками. 

Мусуль – це власне поєдинки між двома учасниками. Якщо знову провести аналогію з карате, то це - спаринги. В загальному, на змаганнях було близько ста спортсменів. Участь брали як хлопці, так і дівчата. Усі різних вікових категорій: від 6 до 18 років.

За словами фахівців діткам, які вирішили займатися тхеквондо, важливо донести, що це не просто вид спорту, а мистецтво. Усі прийоми та команди вигукуються корейською і їх необхідно знати. Та найважливіше, кажуть тренери, змалку розвивати техніку ніг.

Те, що тхеквондо дисциплінує та розвиває особисті якості підтверджують і самі спортсмени.

Змагаються учасники за звання чемпіонів. Адже кожна перемога – ще один крок до вищого ступеню у тхеквондо, себто до поясу іншого кольору.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie