Волинь - на карантин!

На Волині остаточно визначилися, який медзаклад прийматиме людей за умов зараження коронавірусом. Це - обласна клінічна лікарня. На нараді за участі нардепа Ігоря Палиці зауважили, що інфекційна лікарня нині має недостатньо обладнання та належних умов для цієї місії. Тому на випадок повного карантину в обласній клінічній лікарні підготують 600 ліжкомісць.

До понеділка усі медзаклади області мають сформувати заявки із потребами. Відповідну підготовку проведуть із екстреною медичною допомогою. Чи не найважливіше, на думку владців, забезпечення медзакладів тестами для виявлення коронавірусу. Управління охорони здоров'я в найближчі дні має знайти сертифікованого постачальника, в якого можна було б закупити справді якісні тести. Не вистачає і медперсоналу. Не всі не профільні лікарі хочуть допомагати в біді.

Владці ж кажуть: найголовніше зібрати гроші аби забезпечити область необхідними засобами та обладнанням. За словами Ігоря Палиці, нині не варто сподіватися на фінансову підтримку держави й кожен, хто має таку можливість, мусить допомогти коштами. Він порадив органам місцевого самоврядування відмовитися від ремонтів доріг, дворів тощо та закумулювати ці кошти на потреби медицини й інших задіяних галузей. В обласному бюджеті до 23 березня також повинні відшукати 50 мільйонів. Також найближчим часом відкриють спеціальний рахунок обласної лікарні. Аби долучитися до збору коштів могли усі охочі.

Ігор Палиця також запропонував на в'їздах до міст та сіл облаштувати блок-пости з поліцейськими, які контролюватимуть учасників дорожнього руху. Для належного виконання умов на них буде встановлено відеонагляд. Поліцейські ж обов'язково матимуть маски.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie