Безготівковий проїзд: розпочався «перехідний період» .

Це мав бути день "Че" для Луцька. Ще на початку осені міськрада оголосила, що з 11 листопада в маршрутках та тролейбусах можна буде розплатитись лише електронним квитком. Втім, через непідготовленість за декілька днів до цього дня у муніципалітеті оголосили: перехід буде не настільки різким. Вирішено запровадити короткотерміновий пільговий період, коли у громадському транспорті можна буде розрахуватися готівкою чи за допомогою електронного квитка.

Тож 11 листопада в міських тролейбусах і маршрутках ажіотажу немає. У 47 тролейбусах вже є валідатори і вони працюють.

Щоправда, електронний квиток використовують в основному пільговики. Причому, охоче.

А ось у маршрутках оплатити проїзд без готівки при всьому бажанні поки неможливо. Нині лише сім маршруток оснащені такими приладами. Нам таку знайти не пощастило - сіли у 12-ку, де валідатора немає.

Тож доводиться платити, як і раніше - готівкою.

Пасажири про реформу думають по-різному. Більшість визнають, що зміни - правильні, єдине, що не подобається - непідготовленість до них.

Скільки часу триватиме цей "перехідний період", у міськраді прогнозувати не беруться. Кажуть лише, що він точно буде коротким. Також в управлінні транспорту вже працюють над тим, щоб пасажири, окрім електронного квитка, могли розплатитись банківською карткою або ж смартфоном.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie