Школа онлайн

Карантин навчанню не завада.

Домашнє завдання вчитель пише в спільний чат. Діти ж надсилають його в електронному форматі. Також, вчитель може одразу виставляти оцінки.

Через нещодавно запроваджений по всій території України карантин, таке дистанційне навчання - хороший вихід не переривати навчальний процес. У 21-й гімназії так працюють вже другий карантин поспіль. У всіх дітей з 5 по 11 класи щодня є уроки, щоправда, по відеозв'язку.

Вчителька запевняє: азарту до навчання в учнів, які слухають урок вдома, не менше, ніж на звичайному занятті в класі.

Формат уроків трішки змінюється. Тепер учні більше опрацьовують матеріал самостійно, а уроки минають у форматі питання-відповідь. Він, до слова, ефективніший, ніж звичайна лекція.
Діти запевняють: під час такого дистанційного навчання отримують ті ж знання, як і на звичайних уроках. А перевага в тому, що йти до школи - навіть не треба.

Частина вчителів дають відеоуроки зі школи, частина з дому. Але керівництво гімназії наполягає, аби всі педагоги таки самоізолювались і працювали з дому, оскільки так тепер - безпечніше. Карантин повинен закінчитись 3 квітня. Втім, є велика вірогідність, що його продовжать навіть до кінця навчального року. Тож на дистанційне навчання, у такому, чи в іншому його вияві, доведеться переходити усім школам країни.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie