У Луцьку запровадили карантин

Луцьк іде на карантин. Із 16 березня у місті працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки. Це рішення міської ради діятиме до кінця карантину, поки ця дата - 3 квітня.

Салони, магазини, ТРЦ, кінотеатри - всі ці заклади тимчасово закривають. Аби для підприємців це не було настільки збитково, Луцькрада дає податкові канікули. Також проситиме Кабмін, аби й загальнодержавні податки знизили. Депутати переконані: карантин - єдиний спосіб не допустити поширення коронавірусу.

Згідно з проектом рішення, в супермаркетах біля кас повинні зробити спеціальну розмітку, аби люди зберігали дистанцію. Також рекомендують видавати клієнтам на вході одноразові рукавички. Такий спосіб профілактики запровадили в Італії. Якщо зберігати дистанцію, ризик заразитись від кашлю або чхання людини, яка стоїть поруч у черзі, - мізерний.

Крім цього, на сесії виділили додаткові гроші для закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів та кисневого обладнання у міську лікарню. Виділять гроші на маски і антисептики для медиків. Також лишили 6 мільйонів у резервний фонд, на випадок погіршення ситуації.

Лучан просять не виходити без зайвої потреби на вулицю. Самоізоляція - найкращий спосіб профілактики. Карантинні заходи вводять спеціально для того, щоб люди якомога менше виходили на вулицю і заражали одне одного.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie