Ромська мрія

Малювання портретів - заняття, яке приносить Сергію Юзепчуку найбільше задоволення та радості. Хлопець проживає у селі Битень Ковельського району. Відкрив у собі цей хист в четвертому класі.

Зараз Сергію - 17 і він презентує свої роботи у Луцьку на персональній виставці. Більше 20 авторських портретів акторів, героїв казок, мультфільмів і просто його знайомих. Хлопець навчався малюванню самотужки і робив це для себе. Згодом його талантом зацікавились.

На виставку до юного художника прибули і поважні гості, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Основна мета, кажуть, - подолати стереотипи, які склались у суспільстві про ромів.

На місцевих рівнях кажуть, треба краще залучати представників ромських меншин до соціалізації.

Нині на Волині проживає три з половиною тисячі представників національних менших. З них близько тисячі - роми. Найбільше їх - у Луцькому, КІверцівському, Ковельському і Маневицькому районах.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie