КОРОНАВІРУС: НОВІ ДЕТАЛІ

На Волині - 26 інфікованих COVID-19. За минулу добу в області офіційно підтвердили ще сім випадків хвороби. Зокрема, один з них - у Рожищенському районі. Частина хворих перебувають на самоізоляції, лише деякі - в інфекційній лікарні. Нині одна пацієнтка знаходиться на апараті штучної вентиляції легенів.
Uоловний медик області Ігор Ващенюк каже - насправді інфікованих може бути значно більше. А пік захворюваності, вважає чиновник, припаде на два передпасхальні тижні.
Вдома на самоізоляції мають перебувати і ті, хто приїжджають з-за кордону. Попри анонсовану двотижневу обсервацію, яка мала б бути в області з 1 квітня, нині всіх, хто приїжджають на Волинь - відправляють на карантин додому. Перед цим люди підписують пам'ятку про самоізоляцію. Хоча в постанові Кабміну йдеться про те, що люди, які перетнули кордон, повинні йти на обсервацію.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie