Сучасна медицина у Ковелі

Ковельські медики похизувалися ремонтами амбулаторій. Вони кажуть, що тепер мають усі належні умови. Таким змінам посприяла Національна служба охорони здоров’я.

Окрім кабінетів сімейних лікарів в амбулаторії також відремонтували коридори та маніпуляційні кімнати. Відтепер тут є й палата денного стаціонару. 30 відсотків пацієнтів амбулаторії уже користуються послугою "online-запису" до лікаря.

З нового року для ковельчан запрацює і міська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 3. Новий медзаклад, по вулиці Відродження в мікрорайоні "Сільмашу", облаштували за гроші Світового банку.

Цей мікрорайон Ковеля розбудовується. Відтепер його мешканці при потребі зможуть отримати медичну допомогу неподалік від дому в комфортних умовах. У перспективі мережа лікарських амбулаторій має покрити все місто.

Окрім лікарських амбулаторій первинну медичну допомогу також надають лікарі педіатричного відділення дитячої поліклініки центральної районної лікарні Ковеля.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie