Хокей без шайби: змагання зі флорболу

Ключки тут - пластмасові. Замість "шайби" - пластиковий легкий м'яч із отворами. А грати потрібно не на ковзанці, а у спортзалі.

На вихідних Луцьк приймав у гості декілька сотень гравців у флорбол. Всі вони приїхали, аби взяти участь у одному з етапів чемпіонату з цього виду спорту. Такі змагання тут організовують вже другий рік поспіль.

Десятирічний Влад приїхав із сусіднього Тернополя. Каже, що цим видом спорту займається ще з семи років.

Грали і місцеві команди. Одну з них представляє десятирічний Гліб. Каже, що без флорболу свого життя не уявляє, і що цей вид спорту допомагає стати справжнім командним гравцем.

Протягом двох днів юні флорболісти зіграли 110 матчів. За перебігом гри уважно слідкували судді. Дехто з них цим видом спорту займається давно, як, наприклад, Володар. Він судить матчі навіть за кордоном. Каже: в Україні цей вид спорту нині тільки набирає популярність. 

На цьому етапі серед спортсменів визначать найкращих. Попереду в них - ще декілька відборів. Головних переможців чемпіонату визначать вже влітку наступного року.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

ПодіїІнформ - 26.02.2020

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie