Еко-громада: діти за екологію

Замість паління листя - компостування. За це вболівають учні Рованцівської школи. Вони й облаштували на території закладу перший компостер. Залучили до хорошої справи усіх охочих. 

У компостер кладуть листя, виполоті бур'яни, скошену траву, дрібні гілки дерев, різні кухонні відходи й папір. Для того щоб компостування дало результат: відходи засипають у правильному порядку. Ідеальне співвідношення «зеленого» і «коричневого» 1: 5. Не можна поміщати у компостер скло, камені, метал, пластмасу, оброблену деревину. 

Школярці Діані настільки сподобалась ідея компостування, що дівчина разом з батьками облаштувала ще два таких ящика в себе на подвір'ї.

Щоб зробити такий компостер, не потрібно багато грошей та часу. Наприклад, ось цей, для школи, - змайстрували за півгодини. 

Ідея створення компостерів в Боратинські ОТГ надійшла від ініціативної групи "За чисте повітря", Волинського натуралістичного центру й еко-активістів. Громада таку пропозицію підтримала.

Крім Рованцівської школи, облаштували компостери в Мстишинській та Баївській, а також в Баївському дитячому садку. Крім екологічної місії - є і навчальна складова. Діти спостерігатимуть за процесом мікробіологічного розкладання матеріалів й вже навесні побачать результат своєї роботи.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/01.06

12 Канал

Залізничне сполучення

12 Канал

Чи скасують маршрутки?

12 Канал

ТРАНСПОРТ НА ВОЛИНІ

12 Канал

МАРШРУТКИ В ЛУЦЬКУ

12 Канал

Події інформ/29.05

12 Канал

Пом'якшення карантину

12 Канал

СВЯТО ОНЛАЙН

12 Канал

Велосипедне питання

12 Канал

Події інформ/28.05

12 Канал

НЕ М'ЯКИЙ КАРАНТИН

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie