БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку - дезінфікують. Саме там,у нижньому храмі, і відправляли панахиду за Орестом Тимчаком. Та це не єдині заходи безпеки, яких дотримуються у соборі. У зв'язку з карантином богослужіння тепер проходять інакше. Як - дізнавалася Анастасія Ковальчук.

Знезараження храму. Собор Святої Трійці в Луцьку дезінфікували після панахиди. Напередодні в нижньому храмі відбувався похорон чоловіка у якого виявили коронавірус. Тож, аби убезпечити вірян - вирішили запросити надзвичайників, які й проводили очищення. З початку карантину, запевняють духівники, собор також провітрювали, знезаражували усі місця, яких могли торкатися люди. Змінився і режим роботи.

Під час богослужінь віряни тримаються на відстані. А щодо сповіді, є можливість запросити священника додому. Для цього потрібно звернутися до свого духівника. Посповідатися можна і власне в соборі. Щоправда, форма таїнств трохи змінилася. Люди ікони не цілують, а лише нахиляють голови. Причастя теж відбувається інакше.

У соборі кажуть, якщо є духовна потреба, то звернутися до священика можна. Однак нині краще поберегтися і молотися вдома. До того ж, чимало храмів практикують трансляції богослужінь, зокрема й кафедральний собор Святої Трійці.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie