Джиу-джитсу в Луцьку

У Луцьку - відбувся масштабний чемпіонат з бразильського джиу-джитсу. За звання кращого боролися майже три сотні учасників з різних областей.
Учасник з Рівного Тарас Климець: "В мене таке було відчуття, що я можу проіграть, але так получілося, що я виходжу на ринг і я його виграю і в мене таке якесь відчуття що я якийсь чемпіон міра! "

Учасниця з Рівного Варвара Синовицька: "Тут дуже багато сил і я хочу, щоб коли до мене чужинець ішов я його раз два і прибила."

У свої вісім Тарас вже мріє створити власну школу джиу-джитсу. А ось шестирічна Варвара вчиться бойових мистецтв, щоб вміти за себе постояти.
Серед спортсменів було чимало лучан і не дарма. Змагання кілька років поспіль організовує луцький спортивний клуб "GARDA" спільно з Лігою джіу-джитсу України.
Організатори кажуть, у тому що чемпіонат відкритий є чимало переваг, адже участь можуть брати практично всі охочі джиу-джитсери.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie