Муніципальні гроші: скільки коштує демонтаж кіосків.

Демонтаж незаконних кіосків. На черговому засіданні луцького виконкому муніципальна варта попросила два мільйони на цю справу. Кажуть - демонтажами займаються вже з жовтня 2015 року, результати втішні. За цей час встигли знести 2200 незаконних гаражів, кіосків та парканів. Далі справу планують продовжувати, от тільки треба грошей.

Оцінили її в, не багато-не мало, два мільйони. З них мільйон 700 тисяч муніципали просять на проведення демонтажу, на зберігання конструкцій - ще 200 тисяч, і на відновлення благоустрою - ще сто тисяч гривень.

Але швидко проголосувати за проект рішення не вдалось. Член виконкому Ігор Алєксєєв поцікавився, скільки ж муніципали заробили на продажу металобрухту демонтованих кіосків та гаражів. Бо, за його підрахунками, суми мало б бути більш ніж достатньо для продовження програми.

Представник муніципалів запевнив, що такі підрахунки - надто завищені.

Втім, скільки ж виручили грошей за цей час, чиновник назвати так і не зміг. Тож члени виконкому запропонували йому доповісти наступного разу.

Програму знову обговорюватимуть під час наступного засідання виконавчого комітету.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

12 Канал

12 Канал

ВЕТЕРАНИ БЛАГОДІЙНИКИ

12 Канал

Події інформ/09.04

12 Канал

КАРАНТИННА ВЕРБНИЦЯ

12 Канал

ЕЛІТНИЙ ПІДПАЛ

12 Канал

НЕБАЙДУЖИЙ БІЗНЕС

12 Канал

Події інформ/08.04

12 Канал

СЕСІЯ НА СТАДІОНІ

12 Канал

Смертельна пожежа

12 Канал

ПОЖЕЖІ ПІД КОВЕЛЕМ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie