(Не)Безпечний газ: екскурсія до газовиків

Газ може бути небезпечним. Про це діти вже чули з розповідей дорослих як в школі, так і вдома. Не раз бачили й машини аварійної газової служби,що їздять містом. Сьогодні ж не лише роздивилися їх ближче, а й навіть побачили, що там всередині.

Екскурсію до газовиків ініціювали вчителі. В рамках тижня безпеки життєдіяльності вони вирішили показати дітям, де працюють люди, котрі охороняють нас від витоків газу.

А питали діти не тільки про це.

Аварійники кажуть, що в опалювальний сезон таких ситуації чимало. Люди часто чують запах газу. То ж, в середньому, на виклики виїжджають 45 разів на день.

Окрім розповідей про роботу була й практична частина. Школярі спробували користуватися раціями та газоаналізатором. Але найбільшою атракцією стала службова автівка.

Окрім того, діти познайомилися із поетом-газовиком. Володимир вже 42 роки працює в аварійно-диспетчерській службі.

По завершенні екскурсії дітям вручили інформаційні брошури. Другокласники ж пообіцяли перечитати їх вдома і поділитися корисною інформацією з однолітками.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie