ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

Карантин - не канікули. Для українських школярів розробили онлайн-уроки з одинадцяти предметів. Відтак, з 6 квітня учні 5-11 класів будуть навчатися за уроками столичних вчителів.

Такі уроки починатимуться о десятій ранку. Все за розкладом, як і в реальній школі: навчання з понеділка по п'ятницю. Проект "Всеукраїнська школа онлайн" розробили в Міністерсві освіти. Заняття є і на їхньому Ютуб-каналі. В описі під кожним відео вчителі залишають домашні завдання за найпоширенішими в країні підручниками. Участь в проекті взяли й українські зірки: музиканти, актори, спортсмени. Вони сидячи в класі відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями. Всього є 11 предметів. Незабули і про фізкультуру.

Навчатися дистанційно школярям доведеться мінімум до 24 квітня. Однак, якщо карантин продовжать знову, учні можуть повернутися за шкільні парти вже наступного навчального року.
Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie