ЗНИЩЕННЯ ПРИРОДИ

Жорстока риболовля. У Луцькому районі спіймали браконьєрів, які знищили майже пів сотні щук та чимало іншої риби. Чоловіки використовували так званий електролов. Це пристрій,якиий за допомогою струму вбиває рибу. В Україні та багатьох інших країнах за це передбачена відповідальність. Хто і як спіймав браконьєрів, на скільки тисяч гривень чоловіки наловили риби та що тепер загрожує зловмисникам - розкаже Анастасія Ковальчук.

Чоловіки висипають з мішка кілограми риби. Крім лайки - інших слів не знаходять. Тут 42 щуки, 12 линів, 6 великих карасів і 168 плІток. Автор відео стверджує: браконьєри знищили всю цю рибу за допомогою так званих електроловів. Це пристрої, які вбивають рибу струмом.

Спортивний риболов Тарас Ковальчук кілька годин сидів у засідці із працівником Волинського рибоохоронного патруля, аби упіймати на гарячому браконьєрів у селі Городище Луцького району. Чоловік каже, електролов бракон'єри втопили, як тільки побачили патруль. Знайти вдалося лише акумулятор. У держагенстві рибоохорони теж схиляються до того, що рибалки скористалися цим пристроєм. Утім це ще потрібно довести.

Професійні рибалки стверджують: таку кількість риби можна було зловити і законними знаряддями. Утім чоловіки робили це посеред ночі, без вудок. Це свідчить про те що вони таки використовували електролов.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie