День лялькаря

У працівників лялькових театрів починається святковий тиждень. У суботу, 21 березня у відзначатимуть Міжнародний день лялькаря. А вже 27-го святкуватимуть день театру. Лялькарі, актори, художники - це далеко не всі, хто бере участь у створенні вистав. Тож напередодні свята наша Анастасія Ковальчук зазирнула за куліси, аби дізналася більше про тих, хто звик дарувати дітям казку.

Хороша вистава - заслуга не лише артистів. В ляльковому театрі працює пів сотні людей: художники, композитори, освітлювачі і не тільки. Конструюванням ляльок займаються майстри. Механізм буває різний: маріонетки, рукавички, тростинні ляльки.

За час існування театру ляльок назбиралося кілька сотень. Першу виставу тут поставили 1976 року. Театр розташований у старому місті. Він академічний. Артисти мають чималий досвід і відповідну освіту.
((ІНШИЙ ТЕАТР: T:\09.03\лялькарі))
Утім в Луцьку є й аматорські театри, які гастролюють садочками, школами, є постійними гостями дитячих свят і не лише на Волині, а й за межами області. 12 років свою діяльність почала студія "Фестиваль". Ляльки, декорації, сценарії - все це створює Георгій. З часом, його хобі перетворилося у справу життя.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie