Коли Олика стане туристичним центром Волині

Селище Олика і замок там справді могли б стати місцем, яке притягувало б більше туристів. Принаймні так планували в облраді.  Сюди навіть неодноразово приїжджали посадовці, обіцяли зробити з Олики туристичний центр.

Розробили навіть п'ятирічний проект відродження історико-архітектурної спадщини загальною вартістю понад мільярд гривень. Зокрема, в ньому передбачено перенесення з території замку Радзивілів психіатричної лікарні, а відтак – спорудження нової, за 2 км звідси. 

Лікарню переносити передумали. Адже на це потрібно 300 млн грн. Як тільки справа дійшла до виділення грошей - за пропозицією депутата Святослава Кравчука пункт про будівництво в селищі нової лікарні - вилучили. 

Окрім цього, оличанам обіцяли побудувати очисні споруди, поліпшити інфраструкуру, зайнятися благоустроєм, відреставрувати пам'ятки архітектури і багато іншого. Натомість зробили лише шмат дороги.

Питання про це на сесії відправили знову на доопрацювання, тобто знову відклали в довгий ящик. Поки Олика не стала туристичним центром, хоч сюди приїжджають гості не лише з України, але й за кордону. Попри це, ніяких прибутків селищна рада від туристів не отримує.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie