Проблеми будівництва

Проблеми, заробітні плати, можливості. У Луцьку обговорили розвиток будівельної галузі в області, а саме момент співпраці з місцевою владою. Як виявилось, у забудовників назбиралась низка запитань.

За словами забудовників нині для діяльності будівельної галузі створюють штучні перешкоди. Тут йдеться і про затягування дозволів на початок робіт, вимагання хабарів, нерозуміння з сторони ДАБІ.

Зараз ситуацію вже виправили. Але забудовникам прийдеться ще деякий час зачекати із новими проектами. Це, до слова, лякає не всіх.

Андрій Разумовський вважає, що треба розробити гармотний геренеральний план, щоб нам всім було комфортно пр ньому працювати, а потім проживати. Тобто, стратегія будівництва точкових об'єктів, які не пов'язані ні з садочками ні з каналізацією ні з чим тільки шкоду нанесуть. Краще деякий час зачекати десь перейти в район і вже потім нормально забудовувати кваратлами наше місто

Головна ж мета зустрічі була згуртуватись і об'єднати зусилля щоб стати одним цілим. Тоді, забудовники говорять, їх почують і в своєму місті, й області, й в країні.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie