«Перемогти себе» : у Голобах відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль.

Понад 70 людей з інвалідністю з’їхалися в Голоби для участі в районному фізкультурно-оздоровчому фестивалі “Перемагай себе”. Найбільш масовим видом змагань традиційно є бочча. Ця гра з м’ячем однаково цікава як дітям, так і досвідченим майстрам паралімпійського спорту.

Соломія Рущак з подругою та мамою приїхали до Голоб аж із Золочева. Кажуть: кожні такі змагання для них - свято. А будь-яка відзнака - дорожча за золото!

Загалом програма фестивалю передбачала 7 видів змагань. Окрім бочча спортсмени із інвалідністю також визначали кращих у стрільбі з лука та пневматичної зброї, кеглях, крокеті, дартсі та баскеті.

Ініціативу ГО “Добродія в дії” цього року підтримали обласний центр “Інваспорт” та Голобська селищна рада. А благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині” ще й подарував організаторам фестивалю комплект м’ячів для гри в бочча. Того ж дня в Голобах відкрили і новий міні-стадіон на території навчально-виховного комплексу селища.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie