СЮЖ В ТОРГІВЛЯ ПОЗА КАРАНТИНОМ

Овочі, домашнє молоко та фрукти. На ярмарку біля РАСЦу зранку 17 березня - кипить торгівля. Продавці розповідають: клієнтів вистачає.

Напередодні ввечері депутати Луцькради проголосували за рішення закрити в місті всі заклади, крім продуктових магазинів, аптек та заправок. Під забороною - торгівля просто неба.

Рішення датується ще 16-м березня, тобто, з 17 його повинні б точно виконувати. Але продавці мають пояснення, чому цього не сталось.

Масок та одноразових рукавичок опитані нами продавці з собою не мають. Більшість зізнається: напередодні намагались купити, але нині це - дефіцит.

Спокій розділяють і покупці. За весь час перебування на ярмарку ми побачили лише одного чоловіка в масці.

Ігор Поліщук каже: "Якщо завтра ринки, які працювали сьогодні, ще раз вийдуть на роботу, ми будемо в достроковому порядку розривати договори оренди. Зокрема, те, що стосується ринку "Пасаж", договір оренди землі буде достроково розірваний, а ярмарок, який відбувається біля РАСЦу, буде скасований рішенням виконкому про дозвіл таких ярмарків."

Також радник луцького міського голови просить провідомляти про всі заклади, які працюють, попри заборону Луцькради. Зателефонувати і залишити скаргу можна за номером 15-80.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie