РЕОРГАНІЗАЦІЯ ШКОЛИ

Школа у селі Звози Ківерцівського району стала осередком суперечок. Навчальний заклад хочуть реорганізувати в школу першого ступеню. Нині ж там навчаються діти до 9 класу. Вчителі та батьки обурені бо вважають, що заклад має перспективи. А возити дітей в інше місто чи село - тільки додаткові проблеми. Чи дійшли вони згоди з владцями - дивіться у сюжеті Ангеліни Гущиної.

Загальноосвітню школу 1-2 ступенів села Звози Ківерцівського району хочуть перетворити в заклад першого ступеня. Тобто навчатимуться тут лише початкові класи. Батьки учнів категорично проти таких змін. Свою думку колективно приїхали висловити депутатам на сесії Ківерцівської ОТГ.

Люди обурені, що владці попередньо не приїхали аби поспілкуватися з колективом і відповісти на їх питання. Якість освіти та умови навчання у Звозівській школі батькам до вподоби. Чиновники ж кажуть, що відтягувати рішення з перейменуванням закладу немає сенсу. Адже учнів середньої школи мало, а деякі класи взагалі - на індивідуальному навчанні.

Колектив школи та батьки обіцяють оскаржувати рішення сесії у суді.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie