Житло для військових у Луцьку

У Луцьку незабаром здадуть в експлуатацію дві казарми для льотчиків 204-ї бригади. Роботи завершені вже на 90 відсотків.

Казарми розраховані на 250 військових. Прийматимуть тут контрактників. Система блокова, будуть окремі кухні, житимуть тут по 5 людей в кімнаті. Є все необхідне: власна підстанція, автономне опалення та водопостачання. Окрім них, казарми будуть і на Привокзальній вулиці.

Із 2018 року, відколи 204-та бригада імені Покришкіна переїхала до Луцька, військові отримали 49 квартир. Їх купує міністерство оборони. Першочергово запезпечують житлом льотчиків - бо в них найскладніші завдання. На нещодавному засіданні виконкому виділили ще 20. Хоча, кажуть самі бійці, з ними поки все не так просто.

Ті військові, які не мають власного житла, його орендують. Держава компенсує частину витрат. У Луцьку, до прикладу, така компенсація становить 2 500 гривень. Цьогоріч її обіцяють підвищити до 2 850 грн.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie