Допомога пільговикам

Волинь, Луцьк, 12 канал

У Луцьку розвезли першу партію продуктових наборів для пенсіонерів-пільговиків. Отримали їх ті старенькі, які опинились у вкрай складних життєвих обставинах і які самі не можуть купити продуктів. Як це було і хто може розраховувати на підтримку міськради під час карантину - розкаже Тетяна Бугаєнко.

Допомога під час карантину. Луцькрада організувала доставку першої партії продуктових наборів для луцьких пільговиків, які не мають змоги самостійно купити собі їжу.

За перший день міськрада доставила 20 таких продуктових наборів. Отримали їх ті, хто першочергово потребують допомоги. Це люди з інвалідністю 1 групи, та, ті, хто не мають близьких родичів, які можуть про них подбати.

Отриманням замовлень на такі продуктові набори займається оперативний штаб при Луцькраді. Тут щоденно з восьмої тридцять до 17 тридцять працюють п'ять операторів. Сконтактувати з ними можна за номером 20-30-03. Вони дають консультації, та записують дані про пільговиків. Пізніше звіряють інформацію в базах. Оператори зізнаються: дзвінків - дуже багато.

У Луцькраді кажуть - вже відомі факти про шахраїв, які, прикидаючись працівниками міськради, намагались потрапити до квартир лучан. Тож містян просять бути обережними. Справжні волонтери попереджатимуть про свій прихід, а ще не намагатимуться зайти до помешкання.

Продуктові набори планують розвозити щоденно в другій половині дня. Також лучан просять пам'ятати про те, що допомогу отримуватимуть лише ті пільговики, які опинились у вкрай складних обставинах.
Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/29.05

12 Канал

Пом'якшення карантину

12 Канал

СВЯТО ОНЛАЙН

12 Канал

Велосипедне питання

12 Канал

Події інформ/28.05

12 Канал

НЕ М'ЯКИЙ КАРАНТИН

12 Канал

СМЕРТЬ ВІД СТРУМУ

12 Канал

ПОЛУНИЧНИЙ СЕЗОН

12 Канал

КАРАНТИН І БЕЗРОБІТТЯ

12 Канал

Події інформ/27.05

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie