Екскурсії на 12 каналі

Третьокласники із десятої школи і першокласники і 14 гімназії на 12 каналі дізнавалися хто такі журналісти. Про роботу медійників і їхні обов'язки діти запитували особисто у них.

Школярі із 10 школи та 14 гімназії побували на екскурсії на 12 каналі. Третьокласники розпочали свою подорож із прес-центру. Одразу з перших хвилин малеча проявила себе і спробувала поговорити на камеру.

Першокласники дізнавалися про специфіку роботи на телебаченні особисто від медійників. Діти мали гарну нагоду поспілкуватися з журналістами і редакторами. До того ж у ролі кореспондентів були самі першокласники. Учні запитували все, що їх цікавить у роботі на талебаченні.

Від редакції першокласники попрямували до студії звукозапису. Тут вони дізналися як потрібно записувати закадровий голос. Як і більшості відвідувачів 12 каналу, першачкам найбільше сподобалася телестудія.Тут діти поділилися на дві групи. Одна позувала у студії перед об'єктивами камер, а інша спостерігала за ними із кабінету, де працюють режисери ефіру. Потім школярі помінялися. Коли учні познайомилися зі всіма професіями, які є на телебаченні, купили фірмові магніти на холодильник. Всі виручені гроші журналісти переказують на благодійний фонд "Таблеточки".

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie