Ковельські рятувальники отримали спецавтомобіль

В Україні закупили партію аварійно-рятувальних машин. Дві потрапили і на Волинь: в Луцьк і Ковель. Автівки закупили в рамках Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для підрозділів ДСНС.

Такі спецавтомобілі допомагають оперативно ліквідовувати наслідки ДТП та проводити аварійно-рятувальні роботи, зокрема й діставати потерпілих із понівечених транспортних засобів. Адже у надзвичайних ситуаціях важлива кожна секунда, тому надважливо для рятувальника - правильно прийняти рішення.

Рятувальник-моторист аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області Сергій Кізімчук навчався працювати на новому обладнанні у колег з Польщі та Німеччини. Тепер передає власні знання та досвід волинським рятувальникам.

За час навчань ковельські рятувальники пробували в ділі гідравлічне та пневматичне спорядження спецавтомобіля. Вчилися правильно стабілізувати аварійний транспортний засіб, користуватися шанцевим інструментом.

До навчань також залучалася інша спецтехніка Ковельського міськрайонного управління ДСНС та черговий екіпаж екстреної медичної допомоги.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie