Екскурсії на 12 каналі: 2 і 27 школи

Екскурсії на 12 каналі не припиняються. Цього тижня на телебачення завітали другокласники із другої та двадцять сьомої школи. Малеча відкривала мало не кожні двері каналу і з цікавістю дізнавалася про специфіку роботи кожного з працівників.

Екскурсія відбувалася у формі квесту. Капітаном острова обрали іменинницю Дарину Хвещук. Саме вона робила позначки на карті після кожної локації. Діти відвідали сім островів: прес-центр, кімнату новин, студію звукозапису, кабінет директора, ресторан, ефірну апаратну і монтажну апаратну. В кожному з кабінетів учні дізнавалися детально про професії на телебаченні. 

Другокласники із 27 школи хоч і вперше, але сміливо працюють у кадрі.

А для того, щоб дізнатися про роботу працівників телебачення, весь клас, на чолі з капітаном острову, вирушив до кімнати новин. Тут діти ставили багато запитань і знайомилися із журналістами. Далі малеча попрямувала у студію звукозапису. Наступними локаціями були гримерка і студія, де записують новини. Коли подорож по островах завершилася, учні отримали солодкий сюрприз - імбирне печиво з емблемою 12 каналу. 

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie