У Любохинах Старовижівського району відкрили нову школу.

Довго будуємо, швидко відкриваємо. На Волині ще один навчальний заклад розпочав свою роботу у січні. Нову школу в Любохинах, Старовижівського району зводили дев'ять років. Проект почали робити ще у далекому 2011-му. 

Стара школа функціонує з 1933 року.

Нині в Любохинах - просторе трьохповерхове приміщення. За парти тут можуть сісти 198 учнів. Для них облаштували 19 класних кімнат, три лабораторії, два кабінети інформатики та три майстерні. 

Загальна вартість проекту нової школи в Любохинах - майже 83 млн грн. З них понад 80 % - гроші Державного фонду регіонального розвитку, решта - з місцевого бюджету.

Цю школу відкрили у середу, 15 січня. А у понеділок, 13 - урочисто відкрили ще один довгобуд - школу в Осівцях, Камінь-Каширського району. Там будівництво теж трьохповерхової будівлі обійшлося у 75 млн грн.

Того року великих об'єктів не відкривали, лише розпочали будівництво ще однієї обіцяної школи у селі Стобихівка теж Камінь-Каширського району. Цю - найбільшу за проектом будівлю попередньо оцінюють у понад 117 млн грн. З яких знайшли лише два з половиною. На них мають облаштувати фундамент. Решту - проситимуть в Фонду регіонального розвитку. А поки 264 дитини змушені навчатися у дві зміни у місцевій старенькій школі першого другого ступеня. Старші відвідують альма-матер в сусідньому Карасині, що за 12 км.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie