Другокласники-журналісти на 12 каналі

Другокласники із десятої і 22 шкіл завітали на екскурсію на 12 канал. Діти розпочали подорож із прес-центру у формі квесту. Тут вони дізналися, чому канал називається саме так, скільки працівників працюють над одним сюжетом, якими рисами характеру потрібно володіти, щоб стати телеведучим і навіть приміряли брендований одяг працівників каналу. Далі малеча попрямувала на знайомство із журналістами. У кімнаті новин, за порадами професіоналів, школярі спробували поговорити на мікрофон, адже більшість із них у майбутньому хочуть працювати на телебаченні. 

Наступною локацією була студія звукозапису. Тут дітям розповіли, що таке закадровий голос і звідки він береться. Другокласники не забарилася і самі спробували начитати вірш, який вивчили у школі. 

Також школярі побували у кабінеті директора, у режисерів монтажу, у гримерці і у студії. Тут діти поділилися своїми враженнями від екскурсії.

На завершення екскурсії всі другокласники отримали солодкий сюрприз від 12 каналу. 

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie