Порятунок в дефіциті

На Волинь привезли 11 з половиною тисяч масок, 20 тисяч пар одноразових рукавиць й інші засоби захисту. Проте, вже за день чимало відділень аптек не мають цього товару. Люди дуже швидко розбирають усе що надходить. Тож чим багаті нині аптеки і якого товару не вистачає, - у сюжеті Марії Вавринюк.

Нова партія масок та рукавиць. В область завезли засоби індивідуального захисту, які можна придбати в державних аптеках. Зокрема, надійшло 11 з половиною тисяч медичних масок, які дуже швидко розбирають.

Окрім медичних масок, в аптеки завезли “Парацетамол”, одноразові рукавички, їх в наявності 20 тисяч пар. Також є залишки марлевих пов’язок, респіратори, засоби для дезінфекції приміщень та антисептики для рук.
В одне з луцьких відділень "Волиньфармпостач" надійшло більше півтисячі масок, їх розібрали за два дні. Є тільки залишки інших медикаментів.

В області запевняють, що найближчим часом очікують поставки ще 10 тисяч медичних масок та професійні респіратори високого ступеня надійності. Хоча, нині придбати маски можна купити і не виходячи з дому. Зокрема, в інтернеті стали популярними неопренові маски. Неопрен - різновид синтетичного каучуку, водонепроникний, еластичний, м'який і пористий матеріал.

Тому медики радять використовувати маски, які перевірені МОЗ і продаються в аптеках. Для населення рекомендують носити звичайні маски, а одягати їх заходячи в приміщення, щоби вберегти себе від можливого зараження. Перебуваючи на вулиці, де немає людей бути в масці не обов'язково.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie