ВЕЛИКДЕНЬ НА КАРАНТИНІ

Надзвичайна ситуація і карантин. Збиратися в одному приміщені групі з понад десяти людей - зась, а зовсім скоро - Великдень. Як в цих умовах відзначатимуть одне із найбільших християнських свят на Волині та чи вдасться вірянам посвятити паску - з"ясовувала Марія Вавринюк.

Зараз служби в храмах проводять. Тільки прихожан там набагато менше, як дозволено - до десяти. А найбільше свято в церковному календарі вже не за горами. Священник Православної церкви України Віталій Собко каже, що у їхніх храмах ще не визначились у якому режимі відзначатимуть Пасху. Хоча, припускають варіант онлайн-трансляції богослужіння.

Думають про альтернативний варіант служби на Великдень і греко-католики. За словами отця Романа Бегея, тут вже транслюють кожну службу, тож і на Великдень, ймовірно, буде так само. Адже закрити храм на свято - не можуть.

Схожої думки про відзначення Пасхи луцькі римо-католики. Отець Павло Хом'як розповідає, що будуть дотримуватись усіх законів про карантин і не порушуватимуть правил про кількість учасників богослужіння. Святе тридення: великі четвер, п'ятниця і субота, які відзначають римо-католики пройдудуть без прихожан.

Освячувати великодні кошики у римо-католицькій церкві цього року не будуть. Конфесія прийняла таке рішення для безпеки своїх вірян. Чи буде це таїнство звершуватись в православних храмах, - повідомлять згодом.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie