Що буде з РДА: скорочення державних службовців

На 18 тисяч державних службовців менше. У Міністерстві регіонального розвитку повідомили про скорочення штату районних державних адміністрацій. За словами міністра Кабміну Дмитра Дубілета така оптимізація конче необхідна.

У кожній районній адміністрації скорочення відбуватиметься по-різному. 

Всього в райдержадміністрацій 111 функцій, які розподілені по одинадцятьох напрямках. Частину з них дублюють створені об'єднані громади. Деякі виявилися застарілими й неефективними. Ще частину повноважень можна перенести на рівень облдержадміністрацій та об'єднати. Голова Луцької райдержадміністрації Тарас Яковлев підтримує реформу. На його думку, скорочення - логічний процес для адміністрацій такого рівня.

У Луцькій РДА, поки що, працює 116 людей. Зі скороченням їх має залишитись 76. Світлана Авраменко - начальниця управління соціального захисту. Каже, що поки що громадам передали лише дві послуги. Прийняти решту, а це більше ста, вони ще не готові.

Всього в райдержадміністраціях області має лишитись трохи більше тисячі працівників. Наступними кроками в реформі мають стати: оновлення карти країни, визначення повноважень майбутніх префектур і гарантування самоврядності для територіальних громад.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie