Безпека понад усе

Карантин у розпалі, але газовики працюють цілодобово та без вихідних. Щоденно диспетчери аварійної служби "Волиньгазу" отримують до півсотні викликів зі всієї області. Усі ці заявки - опрацьовують.

Усі 15 аварійних бригад працюють у штатному режимі. Загалом - 51 працівник. Компанія контролює стан здоров'я кожного із них. Якщо у когось з'являються симптоми ГРВІ - на роботу він не виходить.

Задля безпеки газовики приїжджають на виклики у масках та рукавичках. Ці засоби індивідуального захисту нині є у всіх працівників. Але, каже Валентин Киричук, компанія і далі буде забезпечувати підлеглих усім необхідним. Нині нову партію масок шиють у Сумах.

Волинян просять телефонувати за номером 104, якщо у помешканні відчутний запах газу, або є інші нарікання на роботу газових приладів. Максимальний час прибуття бригади - 40 хвилин. Якщо у оселі є людина з симптомами ГРВІ, газовики просять, аби тимчасово вона перейшла у кімнату, де немає газових приладів, і не контактувала з бригадою. Адже безпека нині - понад усе.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie