На Волині помер чоловік, який захворів на правець

На Волині вперше за шість років виявили правець. Це небезпечна інфекційна хвороба, яка без втручання медиків приводить до смерті. Причиною хвороби можуть стати навіть такі, на перший погляд, несерйозні випадки - обмороження, укус тварини, незначна подряпина чи поріз.

43-річний волинянин, якого 10-го січня цього року госпіталізували із цим захворюванням, - помер. Чоловік лікувався майже два тижні, - проте і це вже не допомогло. Причиною смерті стала відморожена ступня і пізнє звернення за допомогою до медиків. 

Симптоми цієї хвороби можуть проявитись з третього по 21 день від зараження. Спочатку це відчуття неспокою та невелике підвищення температури тіла. А пізніше можуть розпочатись і загальні судоми, коли тіло людини набуває форми дуги. Слід за цим виникає параліч дихання і серця.

Правцевою паличкою найчастіше заражаються під час сезону городніх робіт, коли бруд потрапляє до відкритих ран. Бактерії Клострідіум тетані живуть у ґрунті та кишківниках тварин. Саме тому лікарі радять при будь-яких пораненях звертатись за допомогою і не чекати перших проявів хвороби. А найкраще вакцинуватись, адже це єдиний діяєвий захист. Востаннє правець на Волині інфікували у 2013-му році. Всього за рік в Україні виявляють близько 15-ти захворювань. А за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно від правця у світі гине понад 160 тис. людей. 

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie