Польоти над Луцьком: севастопольська авіабригада на Волині.

Після того, як Росія анексувала Крим 204-та севастопольська авіабригада переїхала на материкову Україну. У серпні 2018-го їх передислокували до Луцька. Частина солдат зрадили присягу і залишились на півострові служити окупанту. Але все ж чимало військових вирішили переїжджати.

Військові запевняють: у Луцьку їм добре. До міста та своєї частини вже звикли. Для ефективної роботи є всі умови, і ними користуються.

Спершу, перед тренуваннями пілотів, летить так званий розвідник, перевіряє, чи погода підходить для тренувань. Якщо все гаразд, їх можна розпочинати. Такі польоти проводять один-два рази на тиждень. Адже регулярність - це запорука успіху авіаторів.

Тож лучан просять із розумінням ставитись до гулу двигунів. Кажуть: краще, коли над містом літають "наші", а не "їхні". Адже це означає: українська авіація розвивається і може виконувати своє головне завдання - захищати.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Порятунок в дефіциті

12 Канал

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie