Інклюзивне кафе: Луцьк показує приклад для наслідування.

У дев'ятнадцятирічного Валентина сьогодні - перший робочий день. Хлопець готує каву, розносить десерти і приймає замовлення клієнтів. Він офіціант і бариста.

Каже, робота дає йому натхнення, бо працювати у кафе - було його давньою мрією. 

Втім, хлопцю з синдромом Дауна було непросто влаштуватись у сфері обслуговування. Як і іншим дітям з інвалідністю у Луцьку. Тож матері - Олена Мельник та Лариса Новосад - зважились на серйозний крок і придбали кав'ярню у Старому місті. Тепер тут працюють їх сини.

Олена - мама двадцятиоднорічного Андрія. Він також поєднує роботу офіціанта і баристи. Жінка каже - ідею про власний заклад, де працюватиме її син, виношувала давно.

В день відкриття в гості завітали друзі, родичі, батьки дітей з інвалідністю та навіть луцькі посадовці. Кажуть - Луцьк задав високу планку для інших міст України.

Власниці кафе кажуть - пройти стажування тут зможуть усі охочі діти з інвалідністю. Також вони сподіваються, що своїм прикладом їх сини покажуть, що люди з інвалідністю також можуть реалізувати себе та свої мрії.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie