У СНУ відбулася зустріч викладачів із депутатами Луцькради.

У Східноєвропейському національному університеті відбулася зустріч із депутатами Луцькради. За словами ректора навчального закладу Анатолія Цьося - нині важливо налагодити тісну співпрацю з обранцями громади.

Першочергово депутатам розповіли про основні напрямки розвитку університету. Чи не найактуальнішою темою є відкриття медичного факультету. Запевняють, що кадри для підготовки кваліфікованих лікарів є. А для здобуття практичних навичок - у Луцьку є медзаклади різних профілів.

На часі й тема перейменування університету. Закладу хочуть повернути географічну прив'язку "Волинський". Зробити це планують до відзначення 80-річчя ВИШу, яке зплановано на кінець вересня 2020-го. Втім, цього разу до вирішення питання планують підійти відповідально: фіксуватимуть думки як студентів, так і депутатів різних рівнів.

Повернулися й до наболілої теми - будівництва студмістечка.

У планах, за словами ректора, облаштувати на території манеж для занять зимовими видами спорту, який би перетворювався за потреби на великий концертний зал. Це, кажуть, приносило б прибуток і університету, і місту.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie