СУВОРА ПРОФІЛАКТИКА

Заходи безпеки посилюють. Роботу припинять всі торгові і розважальні центри, спортзали, заклади харчування. Щоправда зачинять не все.

Тетяна Щербак каже: "Будуть працювати банки, будуть працювати страхові компнії, будуть працювати АЗС, будуть працювати продуктові магазини, будуть працювати всі без вийнятку державні установи. Будуть працювати усі лікарні в режимі підвищеної боєготовності. Все буде нормально".

Діятимуть обмеження і щодо громадського транспорту. В маршрутки не пускатимуть більше 10 людей, а в тролейбуси більше 20. За цим стежитиме муніципальна варта і поліція. З 18 березня скасують всі міжобласні рейси. А ось питання міжрайонних перевезень вирішуватимуть на місцях. Поки невідома і доля тестів на коронавірус. Їх на Волині очікують протягом тижня. Скільки привезуть і коли саме - не знають. Що стосується кількості хворих, спрогнозувати складно, але порахувати лікарняні ліжка можна.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie