Коронавірус

Від коронавірусу в Україні загинула перша людина. Жінка з Житомирської області в якої підтвердився діагноз коронавірусу - померла сьогодні у 71 рік. За словами медиків, вона пізно звернулась за допомогою. До цього перебувала у Польщі, гостювала в Львові і лише тоді повернуналась додому в Радомишль. Зараз лікарі стежать за здоров'ям усіх, хто контактував із хворою. Також у райцентрі, де вона проживала запровадили надзвичайний стан.

В Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу. Цього ж дня, 13 березня, на засіданні Ради національної безпеки та оборони України прийняли рішення закрити кордони для іноземців на два тижні. Це зроблять через 48 годин.

Усіх, хто прибуває з країн, де вирує коронавірус будуть проходити перевірку. Всі пункти пропуску, які лишаться відкритими, мають забезпечити експрес-тестами впродовж тижня.
Станом на зараз в Україні борються із коронавірусом двоє людей. Обидва в Чернівецькій області. На Волині ж перевіряють одну підозру на коронавірус, поки що результатів немає.

Щоб запобігти поширенню коронавірусу, луцькрада ввела обмежувальні заходи. Діти, які відвідують дошкільні заклади, учні шкіл, студенти, - всі пішли на карантин, який триватиме до третього квітня.

Заклади, попросили припинити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 людей. Призупинити роботу кінотеатрів, музеїв, оздоровчо-тренувальних центрів, проведення культурних подій. Також закликають, не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання: сухий кашель, підвищення температури тіла, нежить, недомагання.
Додатково провітрювати приміщення, щодня робити вологе прибирання із застосуванням деззасобів й інше.
У Волинському управлінні охорони здоров"я кажуть, що 9 медзакладів в області готові приймати заражених.

Людей закликають не панікувати і дотримуватись базових правил гігієни: часто мити руки з антисептиками, уникати місць великого скупчення людей та провітрювати офісні присищення.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/31.03

12 Канал

БЕЗПЕЧНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 Канал

ПРИЙМАЛЬНЯ У НАМЕТІ

12 Канал

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ПАЛІЯ

12 Канал

РИНОК ЗЕМЛІ

12 Канал

12 Канал

12 Канал

У ПОШУКАХ ВІРУСУ

12 Канал

Події інформ/30,03

12 Канал

ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

12 Канал

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

12 Канал

ЗВІЛЬНЕННЯ МІНІСТРІВ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie