Skrypin.ua
232
5.00

Коломойський програє суди, табачники закривають фабрики, ФОПів обіцяють не перевіряти - ЕКОНОМІК’$.

▪️Лондонський суд узявся за справу Приватбанку проти Коломойського. Суд також не зняв арешт з активів олігарха. Рішення оскарженню не підлягає. Очікується, що вердикт у цій справі суд винесе дві тисячі двадцять першого року.
▪️Президент запропонував ввести мораторій на перевірку фізосіб-підприємців. Він поширюватиметься на всі категорії, окрім ризикових. Як повідомила прес-служба глави держави, президент пішов на цей крок через протести підприємців щодо законів про реєстраційні апарати та кешбек (повернення вартості покупки тим покупцям, які повідомлятимуть податкову про порушення з боку продавців).
▪️Нові факти про тіньову економіку в Україні. За даними Київського міжнародного інституту соціології, дві тисячі вісімнадцятого року тіньова економіка досягла сорок сім цілих і дві десятих відсотка ВВП. Роком раніше – сорок шість цілих і вісім десятих відсотка.
▪️Тютюнова фабрика «В.А.Т.-Прилуки», яка входить у міжнародну групу компаній British American Tobacco, з 11 жовтня закрила виробництво. Про це йдеться у листі фінансового директора компанії Тараса Павлуся на ім'я в. о. начальника Офісу великих платників податків ГФС Оксани Нечепорук.
▪️Директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен повідомив, що місія МВФ протягом найближчих тижнів знову прибуде до України для обговорення нової програми розширеного фінансування EFF.
▪️Парламент 255 голосами 18 жовтня прийняв за основу проєкт держбюджету на наступний рік. Згідно з документом, доходи бюджету складуть 1,079 трлн грн, а витрати – 1,17 трлн грн, дефіцит — 2,09%. Держбюждет-2020 розрахований з прогнозом зростання економіки на 3,3%. Майже третина його піде на виплату і обслуговування внутрішнього і зовнішнього боргів. Також у проєкті вперше передбачили фінансування фонду розвитку вищої освіти в 300 млн грн.
▪️З липня по вересень 2019 року бізнес покращив свої очікування щодо зростання економіки та уповільнення інфляції. Про це йде мова в результатах опитування керівників компаній, яке провів Нацбанк, повідомили у пресслужбі регулятора. Індекс ділових очікувань на наступний рік — 115,3%. У НБУ пояснили, що значення цього індексу на рівні більше 100 — означає переважно позитивні економічні настрої суспільства.

⚡️Лайк-шер-підписка! Стань патроном SKRYPIN.UA: http://bit.ly/2XGyKwy
🔴 Якщо вам подобається те, що ми робимо — підтримай проект фінансово:
• pb.ua: 5363 5423 0778 1303
• monobank: 5375 4141 0021 8964
• paypal@skrypin.ua
• Patreon: http://bit.ly/2XGyKwy
• IBAN: DE11 1005 0000 6014 1157 71
• Payoneer: 5300 7211 2293 8860
• мобільні перекази: +380963302229
• крипта: http://skrypin.ua/help/

▪️Telegram-канал хороших новин: https://t.me/kyivgoodnews
▪️Telegram-канал Скрипіна: https://t.me/romanskrypin
▪️Telegram-канал Яневського: https://t.me/DanYanevsky
▪️Telegram-канал SKRYPIN.UA: https://t.me/SkrypinUA

🔴 Ми у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/SKRYPIN.UA/
Twitter: https://twitter.com/SkrypinUa
Instagram: https://www.instagram.com/skrypinua/

🔴 Замовляй рекламу на SKRYPIN.UA (медіа-кіт) 👉 http://bit.ly/2JoAkNz

🔴 Слухай подкасти в iTunes:
skrypin.ua: https://goo.gl/mvGUgk
UMN: https://goo.gl/LUUodu
Danylo Yanevsky: https://goo.gl/1QTWGU

Skype для дзвінків у студію: hello@skrypin.ua / Етер Ether

www.skrypin.ua

#економікс #економіка #Кухар #экономика #экономикс #Экономикс #экономика #законопроект

Дивитися відео на каналі "Skrypin.ua"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie