БАСКЕТБОЛ НА КАРАНТИНІ

Дострокове завершення змагань - і все через карантин та коронавірус.
Федерація баскетболу України вирішила дочасно закінчити чемпіонат з баскетболу в Суперлізі та Вищій Лізі без можливості дограти решту турів пізніше. У команді "Старий Луцьк" кажуть - мали ще багато планів, втім, таке рішення підтримують, бо здоров'я - це головне.

Володимир Журжій каже : "Це ситуація, в якій ми ніколи не були. Щоб так рано і, звичайно,по такій причині було це все припинено... Але пройшло 3-4 день, і всі вже якось: ну треба з цим якось жити і рухатись вперед"

На якому місці опиниться "Старий Луцьк" - поки сказати не можуть. Підрахувати бали команд буде непросто, оскільки не всі вони зіграли однакову кількість поєдинків. Капітан команди Едуард Федчук каже: грою команди цього сезону задоволений, втім, "Старий Луцьк" міг показати кращі результати, бо до фінального етапу команда якраз "розігралась".

До третього квітня баскетболісти не зможуть повноцінно тренуватись. На вулиці для поки надто холодно, спортзали ж - зачинені. Тож кожен спортсмен тепер на індивідуальному плані та тренується вдома.

Тож тепер гравцям Старого Луцька залишається тренуватись та чекати нового Чемпіонату восени. Якщо до того часу пандемію коронавірусу зупинять, він відбудеться восени цього року.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie