День Польщі у Луцьку: святковий концерт

123 роки. Стільки одинадцятого листопада виповниться років одному з головних міжнародних сусідів України - Польщі. У Луцьку День незалежності Польщі також відзначили. Щоправда, зробили це трішки раніше - дев'ятого листопада, на два дні раніше офіційного свята. Все для того, щоб артисти та глядачі змогли прийти на святковий концерт.

Голова товариства польської культури на Волині каже - у Луцьку живе близько трьох тисяч поляків. І важливо, аби українці та поляки жили в мирі, адже країни - стратегічні партнери. До слова, Луцьк має аж дев'ять міст-партнерів у Польщі, і з усіма ними він веде активну співпрацю. До прикладу, нещодавно разом із містом Хелм він виграв грант на реставрацію вежі Чорторийських. 

На концерті і співали, і танцювали. 

Також з нагоди днів польської культури у Луцьку в бібліотеках міста показуватимуть фільм, присвячений незалежності Польщі. А ще обіцяють лекції для школярів 4 гімназії, на яких детальніше розкажуть про історію цієї країни.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie