ПОЛОГИ ЗА РОЗКЛАДОМ

Пологи ніхто не скасовував. Волинський обласний перинатальний центр продовжує працювати, щоправда у карантинному режимі. Там нині проводять лише термінові операції. Відвідувачів практично не пускають. Медики готові і до породіль з коронавірусом, щоправда прийняти зможуть не всіх. Отож, як заклад працює в умовах карантину - знає Анастасія Ковальчук.

Перинатальний центр у Луцьку також на карантині. Гінекологічне відділення зачинене. Планових операцій зараз не проводять. Роблять лише невідкладні кесарівські розтини. Утім, попри обмеження, партнерські пологи не заборонили, бо кажуть лікарі, підтримка жінці важлива.

Після пологів чоловік може побути біля жінки всього 2 години. Адже відвідувачів під час карантину не пускають. Зачинили і центральний вхід. Що стосується породіль з коронавірусом, прийняти їх зможуть, але за особливих умов.

Тут облаштовані два ізоляційні бокси, де зараз перебувають жінки з грипом. В ці особливі палати є два входи.

Медичний директор каже, що дизенфікційних засобів і масок для працівників перинатального поки вистачає, тож до коронавірусу вони готові.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie