ЯК НЕ ЗБОЖЕВОЛІТИ

Карантин продовжили ще на місяць, тож, багатьом людям доведеться і далі миритися з хатнім режимом. Одні і далі працюватимуть з дому, інші - сидітимуть ще місяць без роботи. І одни і іншим радості мало, адже з нудьги та одноманітності починається депресія. Соцмережами ширяться пости з наріканнями. Мовляв від навколишньої паніки погіршується психологічний стан. Як же не впасти в хандру та чим відволіктися - дізнавалася у фахівців Ангеліна Гущина.

Тому фахівці радять з думки "що буде потім" перемикнутися на "що я можу зробити зараз". Адже постійні переживання знижують імунітет. Тож головне під час самоізоляції , за словами фахівців, інформаційна гігієна. Гортати стрічку новин радять не більше 10 хв у день. Також варто дотримуватися режиму дня і турбуватися про своє тіло. Фізичні вправи лище підбадьорять.

Не менш важливим є особистий простір. Подружжям та парам радять проводити час окремо. До прикладу один читає книгу, інший - дивиться фільм. Також, каже психологиня, карантин - це чудова можливість більше часу приділити рідним та зайнятися справами, які давно відкладали на потім.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie