ЯК НЕ ЗБОЖЕВОЛІТИ

Карантин продовжили ще на місяць, тож, багатьом людям доведеться і далі миритися з хатнім режимом. Одні і далі працюватимуть з дому, інші - сидітимуть ще місяць без роботи. І одни і іншим радості мало, адже з нудьги та одноманітності починається депресія. Соцмережами ширяться пости з наріканнями. Мовляв від навколишньої паніки погіршується психологічний стан. Як же не впасти в хандру та чим відволіктися - дізнавалася у фахівців Ангеліна Гущина.

Тому фахівці радять з думки "що буде потім" перемикнутися на "що я можу зробити зараз". Адже постійні переживання знижують імунітет. Тож головне під час самоізоляції , за словами фахівців, інформаційна гігієна. Гортати стрічку новин радять не більше 10 хв у день. Також варто дотримуватися режиму дня і турбуватися про своє тіло. Фізичні вправи лище підбадьорять.

Не менш важливим є особистий простір. Подружжям та парам радять проводити час окремо. До прикладу один читає книгу, інший - дивиться фільм. Також, каже психологиня, карантин - це чудова можливість більше часу приділити рідним та зайнятися справами, які давно відкладали на потім.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/05.06

12 Канал

Без послаблень

12 Канал

ЯКИМ БУДЕ ВРОЖАЙ

12 Канал

РОБОТА НА РОЗКОПКАХ

12 Канал

Події інформ/04.06

12 Канал

Штрафи для пішоходів

12 Канал

Нові маршрути

12 Канал

Альтернативні зупинки

12 Канал

Оновлена школа

12 Канал

ЯКІСНІ ІФА ТЕСТИ ВІД ЄС

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie